7 sposobów na dobre przygotowanie materiału do montażu ?

Od dłuższego czasu mówimy Ci, żebyś przesłał do nas swój materiał, a my złożymy go w jedną, spójną całość. ? Jeśli już skorzystałeś z naszych usług, jesteśmy Ci wdzięczni, że obdarzyłeś nas zaufaniem, ? ponieważ wiemy, że jego nagranie oraz wybranie często sprawia problem. ? Dlatego, przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym w siedmiu punktach opiszemy Ci jak nagrać i wybrać dobry materiał do twojego filmu! ? Miłej lektury ? (więcej…)

7 sposobów na uwiecznianie wspomnień

 

Przełom dwudziestego i dwudziestego-pierwszego wieku należą, do okresów najbardziej rozwojowych w historii techniki. Wszechobecny internet, przenośne komputery, smart fony, aparaty cyfrowe i wiele innych – to dzięki nim możemy cieszyć się lepszą komunikacją ze światem, który nas otacza, ale nie tylko. Pojawia się więc pytanie, do czego jeszcze można to wykorzystać? Na pewno jest na to wiele sposobów, ale my wybraliśmy jeden z nich- uwiecznianie wspomnień. To one są nieodłącznym elementem naszego życia i one nas kształtują. Jak więc zachowywać je w ciekawy sposób ? Oto nasze propozycje.
(więcej…)

Film – dobry sposób na oryginalny prezent

Zawsze są imieniny Ani – „Ani” twoje, „Ani” moje. Jednak co zrobić gdy imieniny, rocznice i ważne dla nas wydarzenia przyjdą na prawdę? Prezent na urodziny, prezent na imieniny, prezent na dzień nauczyciela, prezent ślubny…. Co wybrać? Lepszy będzie alkohol czy kwiaty, a może wybrać coś zupełnie innego? Podobno człowiek jest najbardziej szczęśliwy, nie wtedy gdy coś dostaje, ale gdy może podzielić się z kimś tym co ma najlepszego. Pytanie więc brzmi, czym się podzielić? My jako zespół montuj wspomnienia polecamy film na każdą okazję! Film na urodziny, film na imieniny, film na dzień nauczyciela, film na prezent ślubny!
(więcej…)

Jak nagrywać na wakacjach?

 

Nic nie upamiętni naszych wakacji tak dobrze jak filmy  Po latach mają one szczególną wartość, gdyż dokumentują nasze podróże i ciekawie przeżyte chwile. Dzięki nim możemy przeżywać wszystko na nowo, ponieważ w stu procentach odzwierciedlają to co było kiedyś. Jednak, co zrobić by nasze wideo było udane? W 10 punktach podpowiemy, jak zabrać się za tworzenie filmu z podróży.

(więcej…)