Film – dobry sposób na oryginalny prezent

Zawsze są imieniny Ani – „Ani” twoje, „Ani” moje. Jednak co zrobić gdy imieniny, rocznice i ważne dla nas wydarzenia przyjdą na prawdę? Prezent na urodziny, prezent na imieniny, prezent na dzień nauczyciela, prezent ślubny…. Co wybrać? Lepszy będzie alkohol czy kwiaty, a może wybrać coś zupełnie innego? Podobno człowiek jest najbardziej szczęśliwy, nie wtedy gdy coś dostaje, ale gdy może podzielić się z kimś tym co ma najlepszego. Pytanie więc brzmi, czym się podzielić? My jako zespół montuj wspomnienia polecamy film na każdą okazję! Film na urodziny, film na imieniny, film na dzień nauczyciela, film na prezent ślubny!

Kupienie kwiatów i czekoladek, pewnie znudziło Ci się już dawno temu. Wiadomo, nie jest to oryginalny prezent, ale gdy nie wiesz co komuś dać, na pewno będzie to jakaś opcja. Jeśli jednak nie jesteś co do tego przekonany, spróbuj DIY! Gdy włożysz w to, trochę pracy i wysiłku, możesz stworzyć coś cudownego. Jednak co masz zrobić gdy nie chce Ci się pracować zbyt wiele, a chcesz dać komuś coś wyjątkowego? Mamy dla Ciebie świetny plan! Zleć odpowiedniej osobie, zmontowanie filmu pamiątkowego!

Nie prawdą jest, że filmach mogą grać tylko celebryci, każdy może w nich zagrać, szczególnie gdy tworzy je z wydarzeń z własnego życia. W dobie internetu i szeroko pojętej technologii, możesz zrobić wiele, a wcale tak wiele nie potrzebujesz. Kilka zdjęć i wideo, które masz w telefonie wystarczą do zrobienia czegoś pięknego i niecodziennego.

Nie martw się, jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać. To bardzo proste. Po pierwsze, pomyśl jaki film chciałbyś stworzyć, zastanów się nad koncepcją i jego długością. Może być to na np. film ze zdjęć lub film z krótkich ujęć. Jeśli już to wiesz pomyśl z jakiej okazji chciałbyś wręczyć prezent. Film ślubny, film na czterdzieste urodziny, film na rocznice ślubu, film dla szefa, film na urodziny, film na dzień chłopaka czy dzień kobiet lub wiele innych, sam wymyśl czego potrzebujesz.  Po drugie, wybierz materiał, z którego chciałbyś skorzystać. Wyszukaj najlepsze zdjęcia i filmy, odnoszące się odpowiednio do okazji, na którą chcesz to przygotować. Po trzecie wybierz dobrego montażystę, który odpowiednio odzwierciedli twoje wymagania. Przekaż mu wszystko, co wymyśliłeś, prześlij przebrany materiał i czekaj na gotowe. Możesz nam wierzyć, osoba dla której wręczysz taki prezent, będzie zachwycona, a podziękowania płynące z jej ust nieustaną przez bardzo długi czas.

Jeśli dalej nie jesteście przekonani co do takiego prezentu, obejrzycie nasz film, który stworzyliśmy jakiś czas temu, jako prezent dla pary młodej. Miłego oglądania! 

 

 

Kliknij i napisz jaki film chciałbyś zmontować!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *