O mnie

Cześć!

Nazywam się Piotrek Jachimowski, jestem montażystą filmowym, freelancerem i studentem marketingu internetowego. Montaż filmu to moja największa pasja, która od niedawna jest również pracą oraz sposobem na życie. Po za tym lubię piłkę nożną, dobrą muzykę i pizze 🙂

 

Początki

Przygodę z edycją wideo zacząłem już w wieku gimnazjalnym, kiedy to montowałem filmy z popisami kolegów oraz tzw. kompilacje piłkarskie. Szczególnie to drugie rozwinęło moje umiejętności montowania, budowania napięcia, wywołania emocji i zrozumienia całego procesu edycji.

 

Moje filmy sportowe zebrały łącznie ponad 200 tys wyświetleń i zyskały sporo pozytywnych komentarzy z całego świata. Przełożyło się to na współpracę z takimi markami jak L-A.pl. Zzapolowy.com, Meczenazywo.pl czy AngielskieEspresso.pl. Mogę pochwalić się również wygraną w konkursie Nike na video promujące strefy kibica w stacjonarnych sklepach w ramach EURO 2016 we Francji.

Obejrzyj film konkursowy: https://youtu.be/TCbfUdjl4RE

 

Co montuję
 
Obecnie pracuję przy filmach pamiątkowych oraz promocyjnych. Miałem okazję montować reklamy, które emitowano w telewizjach TVP oraz serwisach min. YouTube, Player.pl i TVP VOD. Współpracowałem z takimi markami jak: Noclegowo.pl, Sylwestrowo.pl, Saily.pl, DotPro, Kamerowanie.net czy SFA POLAND.

 

Montuję również filmy ślubne we współpracy z firmą Re-Clip oraz zajmuję się realizacją kanału YouTube Noclegowo.TV.

 

Przy okazji projektu studenckiego miałem już też okazję debiutować w reportażu filmowym, który dotyczył bezdomnych. Bez wątpienia, jest to jedna z najlepszych rzeczy jakie do tej pory udało mi się zrealizować.

Obejrzyj reportaż o bezdomnych: https://vimeo.com/254658438
Zobacz moje pełne portfolio: Jachimov.pl

 

Misja ZmontujWspomnienia
 
Wspomnienia to jedna z najważniejszych rzeczy jakie mamy w swoim życiu. Żyjemy w świecie cyfrowych obrazów – dokumentujemy ulubione momenty, nagrywając filmy czy robiąc zdjęcia.

 

Znajomi i rodzina, którzy wiedzieli, że zajmuję się montażem często przychodzili do mnie ze swoimi materiałami z wakacji, urodzin, chrztów itd. Uświadomiło mi to, jak wiele ludzi posiada mnóstwo materiałów z różnych wydarzeń, które zasługują na wyjątkową pamiątkę. 

 

Wkładam serce w każdy film, jaki montuje i oddaje charakter oraz emocje danej chwili. Dodaję do tego jakościowy i profesjonalny montaż obrazu i dźwięku. Tym sposobem powstają niezapomniane wideo-pamiątki, które wywołują uśmiech na ustach wszystkich uczestników. Mogę pochwalić się 100% zadowoleniem z moich filmów, a osoby które ze mną współpracowały przychodzą ponownie. Osobę zamawiającą film traktuję jako reżysera – to ona tu rządzi, ja dodaję do tego tylko swoje umiejętności edytorskie.

Obejrzyj więcej produkcji ZmontujWspomnienia: zmontujwspomnienia.pl/portfolio/

 

Moje CV:

Zapraszam do współpracy!